Księga identyfikacji wizualnej Futbolmundo.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Księgą Identyfikacji Wizualnej.

Księga identyfikacji wizualnej to zbiór zasad, określających zasady używania logo organizacji. Zawiera się w niej informacje na temat dozwolonych i niedozwolonych form użycia logo, dokładne wymiary, kolorystykę i inne parametry znaków, stanowiących identyfikację wizualną danego podmiotu.

My również stworzyliśmy własną księgę na potrzeby naszego portalu. To kolejny krok w kierunku usystematyzowania go jako działalności – a to nie koniec naszych starań.

Księga identyfikacji wizualnej jest potwierdzeniem tego, że zamierzamy coraz bardziej zaznaczać swoją obecność na scenie medialnej. I to właśnie będziemy robić.

Będziemy cały czas dodawać nowe elementy, które pozwolą nam rozwijać się jeszcze prężniej. Jesteśmy w dobrym miejscu i okresie, aby coraz intensywniej wprowadzać nowe rozwiązania. To motywuje nas tylko do dalszej pracy i dostarczania kolejnych informacji ze świata piłki nożnej.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie przyniesie nam duże korzyści w przyszłości oraz pozwoli dokładać kolejne sukcesy. Chcemy tworzyć ten projekt jak najdłużej.

Największą dla nas nagrodą w tym zakresie jest – tak, jak już niejednokrotnie pisaliśmy – zyskiwanie coraz szerszych zasięgów i wzrost liczby obserwujących, czytelników, sympatyków. Tego nie zastąpi nic.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej Księgi i zaznajomienia się z zasadami obowiązującymi logo portalu. Tu bowiem znajduje się wszystko, co trzeba.

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020

Translate »