Portal Futbolmundo.pl ma już trzy lata!

futbolmudo.pl

Spojrzenie w przeszłość i plany na przyszłość.

Krótka historia

16 lipca 2018 roku. To wtedy po raz pierwszy w przestrzeni Internetu pojawiła się nazwa portalu Futbolmundo.pl. Nazwa, która dziś znana jest ponad 500 obserwującym ją osobom w serwisie Facebook. Nazwa, która jest związana od samego początku swojego istnienia z dyscypliną piłki nożnej. Nazwa, pod którą dziś znany jest portal, posiadający w sumie ponad 24 tysiące odsłon zanotowanych od momentu swojego uruchomienia.

Porównanie poszczególnych rocznic

Dziś, po trzech latach istnienia portalu, znów nadszedł czas podsumowań i opisu naszych działań, jednak tym razem w nieco skromniejszej formie niż dotychczas. Dwa lata temu – podczas celebracji pierwszych urodzin – podeszliśmy do tematu „z pompą”. Był artykuł zawierający liczne podziękowania dla każdego rodzaju odbiorcy portalu, statystyki wyświetleń, oglądalności i poczytności.

Był film na kanale YouTube, który odsłaniał kulisy naszych działań i miejsc, jakie odwiedziliśmy na piłkarskiej mapie Polski i nie tylko, a także wydarzeń, jakie mieliśmy okazje omawiać i komentować na żywo. Były wreszcie liczne materiały promujące pierwsze urodziny na naszym fanpage’u na Facebooku.

Rok temu z kolei ponownie w ramach rocznicy powstania (już drugiej) pojawił się duży, dwuczęściowy tym razem artykuł podsumowujący naszą działalność oraz zapowiadający nowości i zmiany, z których część została zrealizowana w krótkim czasie, a część (niestety) do dziś widnieje na liście naszych zadań do zrealizowania. Wynika to bowiem z pewnych utrudnień, jakie napotkaliśmy „po drodze”. Jednak oprócz artykułu na stronie głównej, opublikowaliśmy również materiały promujące na naszym Facebooku.

3 urodziny portalu

Dziś, ze względu na duże zaległości w realizowanych zadaniach, jakie nasz portal posiada, ograniczymy się jedynie do urodzinowego artykułu na stronie internetowej, podsumowującego ostatnie 12 miesięcy.

Najważniejszą informacją w tym zakresie jest fakt, iż podjęliśmy pierwsze współprace z zewnętrznymi firmami. Chcieliśmy w tym miejscu podziękować za zaufanie, jakie otrzymaliśmy, bowiem dzięki temu stale wzrasta rozpoznawalność naszej marki. Ponadto, planujemy w niedługim czasie przywrócić na naszą stronę na Facebooku oraz główną stronę internetową wszystkie relacje meczowe w formie komentarzy radiowych, jakie przeprowadziliśmy w 2018 i 2019 roku. Jest to dla nas jedno z zaległych zadań do zrealizowania.

Zrealizowane zadania

W ciągu minionego roku dokonaliśmy kilku kosmetycznych zmian na stronie internetowej oraz przywróciliśmy kolejną część archiwum z poprzedniej wersji portalu (sekcja relacje LIVE + zapisy niektórych nagrań na Facebooku). Zmieniliśmy również wygląd menu głównego oraz dodaliśmy nowe kategorie i podkategorie newsów, opinii i innych sekcji.

Podziękowania

Naturalnie największe podziękowania tradycyjnie należą się naszym odbiorcom (słuchaczom, widzom i czytelnikom), którzy wciąż niestrudzenie budują społeczność portalu Futbolmundo.pl. Bez nich nic nie byłoby możliwe.

Ze swojej strony jesteśmy w stanie zagwarantować dalszy rozwój portalu na kilku poziomach, tak, jak dotychczas oraz dostarczanie informacji o najważniejszych wydarzeniach w świecie futbolu.

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom współpracującym z nami oraz naszej publiczności za stałe wspieranie portalu.

Futbolmundo.pl – 3 lata istnienia (16.07.2018-16.07.2021)

Translate »