Czechy: Początek nowego sezonu

Zapowiadamy pierwsze mecze w lidze naszych południowych sąsiadów oraz szczegółowe informacje na ich temat.

Czechy rozpoczną swoje piłkarskie rozgrywki ligowe już w najbliższy weekend. W nadchodzącym sezonie będziemy szczegółowo przypatrywać się wydarzeniom, dziejącym się w czeskiej Fortuna Lidze i dostarczać Wam najważniejszych informacji na ich temat. Będziemy obecni także na jej meczach na żywo. Otworzymy tym samym nowy kierunek, w którym będziemy często się poruszać.

Czechy są krajem, który – ze względu na bliskość oraz głód wyjazdów na mecze zagraniczne – będziemy często odwiedzać. Zwłaszcza biorąc pod uwagę doświadczenia wyniesione z pandemii i brak możliwości podróżowania do innych Państw. Kieruje nami również chęć przybliżenia czeskiej ligi – dokładnie tak samo, jak miało to miejsce w przypadku ligi tureckiej.

Omawianie wydarzeń związanych z Fortuna Ligą rozpocznie się w tym tygodniu, natomiast pierwszy wyjazd na jej mecz planujemy 6/7 sierpnia. Wtedy też ukażą się pierwsze materiały z czeskich stadionów.

Zapraszamy do śledzenia portalu w najbliższych dniach i oczekiwania na szczegółowe informacje. Mamy nadzieję, że będziecie przeżywać sportowe emocje w Czechach razem z nami.

Wbrew pozorom, Czechy mają bardzo dużo do zaoferowania pod względem piłkarskiej atrakcyjności. Występują w nich zespoły, które regularnie i co najważniejsze z powodzeniem walczą każdego roku o prawo występowania w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy.

Fortuna Liga (Czechy) – zapowiedź sezonu 2021/22.

Translate »